Allister aitab olla edukam

Allister on aastast 2007 tegutsev Eesti ettevõte, kes tegeleb praktiliste nõustamise ja elluviimisega seotud teenuste osutamisega.

Edukuse mõõdupuu on saavutatud eesmärgid

Erinevalt tüüpilisest konsultatsiooniettevõtte lähenemisest, kus antakse ärialast nõu, on Allisteri ülesandeks ettevõttele juhtimisotsusteks vajaliku info genereerimine, ilma soovituste andmiseta.
Kuna me ei anna otseselt sisulist ärialast nõu, mida teha, tagab see kindluse, et samast sektorist olevate ettevõtete äriinfo ei tekita konfliktsituatsiooni.
Tahad proovida, kuidas see sinu konkreetse küsimuse, teema või ülesande puhul välja võiks näha?
VÕTA ÜHENDUST

“Allisteri visioon on tagada ettevõtetele kvaliteetsem juhtimisinfo edukamate otsuste tegemiseks – selleks tahame olla kontrollingu valdkonna üheks eestvedajaks ja asjatundlikuks teenusepakkujaks Eestis ja Põhjamaades.”

Allisteri lähenemine

Kõik ettevõtted vajavad oma äriotsuste tegemiseks kvaliteetset juhtimisinfot sõltumata tegevusvaldkonnast või äriühingu vormist. Heal tasemel finantsjuht või kontroller on ettevõttele kulukas ametikoht.

Allisteri eesmärk on aidata optimeerida finantsjuhtimisele kuluvat ressurssi ja võimaldada alternatiivi spetsialisti sisseostmise asemel teenus sisse osta.

Meie peamine sihtgrupp on ettevõtted, kus finantsjuhti palgal ei ole ja ettevõtte juht katab need ülesanded ise.
Samas me ei välista ka suurema finantsosakonnaga ettevõtteid, kus finantsjuht soovib kaasata kontrollingualast ekspertiisi teenusena, püsikohaga inimest palkamata.

Kui eesmärgid on ambitsioonikad, sisaldub Allisteri tasu suurenenud tulus, kokkuhoitud rahas või tulevaste tulemuslikemate otsuste baasil tulnud lisasissetulekus. Kaasa julgelt!

Koostööpartnerid

Raamatupidaja.ee