Kuidas kasvatada raamatupidamisfirma käivet

Raamatupidamisfirma kliendid eelistavad tihti lepinguid lõpetada ja alustada kalendriaasta vahetumisega. Küsimus raamatupidamisfirma omanikule ja juhile: “Kas oled selleks valmis, et käive jälle kukub? Mis on Sinu plaan B?” Lahendus on lihtne – tunne oma klienti, ületa oma kliendi ootusi, paku talle rohkem, kui ta oskab küsida. Aga kuidas seda teha?

Veebiseminaril anname Sulle konkreetseid näpunäiteid, mis aitavad Sul klienti endaga pikemaajaliselt siduda ning kliendilt rohkem teenida. Räägime ka sellest, kuidas saaksid riskivabalt suurendada oma teenuste portfelli ise sellesse täiendavalt investeerimata.

Käsitlemisele tulevad teemad:

  • Millised on kliendi ootused raamatupidamisfirma teenustele?
  • Uued trendid raamatupidamisteenuste turul
  • Mis teenuseid saab lihtsa vaevaga juba täna lisaks klassikalisele raamatupidamisele pakkuda?
  • Kuidas küsida kliendilt teenuse eest rohkem raha?

Veebiseminar toimub 28. septembril kell 11.00-12.30 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.

Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.

Täpsemat infot veebiseminari kohta saab küsida kirjutades annely.raudhein@aripaev.ee või helistades 6 670 107.

 

http://www.raamatupidaja.ee/uritused/2017/08/15/kuidas-kasvatada-raamatupidamisfirma-kaivet

 

karl